Powierzchnie biurowe Szczecin

Oferujemy wynajem biur o różnym metrażu, od 20 do 60 m2. Niezależnie od części obiektu, w której znajduje się lokal do wynajęcia, sąsiadujące ze sobą pomieszczenia można łączyć wyburzając ściany gipsowo-kartonowe lub instalując w nich drzwi. Dzięki temu, zależnie od potrzeb, można stworzyć zarówno układ pod gabinet, jak i powierzchnie typu open space. To idealne rozwiązanie dla firm, które rozwijają swą działalność i chcą stopniowo powiększać wynajmowaną powierzchnię biurową.

Oferowany standard biur

Ściany w przekazywanych biurach są pomalowane wysokiej jakości farbą lateksową. W standardzie jest również wykładzina dywanowa posiadająca wszelkie niezbędne atesty w zakresie m.in. trudnozapalności czy antystatyczności. Biura, w zależności od metrażu, posiadają od dwóch do siedmiu linii telefonicznych. Oferujemy również możliwość natychmiastowego podłączenia szybkiego, szerokopasmowego Internetu (do 10 Mb/s) lub dla większych prędkości przez jednego z współpracujących z nami operatorów. Zostawiamy najemcom pełną dowolność umeblowania lokalu. Na każdym piętrze użytkownicy mają do dyspozycji pentry kuchenne i toalety. Obiekt jest klimatyzowany. Nasze biura mają świetną lokalizację oraz widok na panoramę miasta Szczecin.

Szukasz miejsca, w którym chciałbyś rozpocząć swoją działalność lub rozwijać już funkcjonującą firmę? Pazim oferuje powierzchnie biurowe w Szczecinie, dostosowane do Twoich preferencji.

Pazim – biura do wynajęcia Szczecin

Komfortowy biurowiec Pazim

Biurowiec usytuowany jest w miejscu świetnie skomunikowanym z pozostałą częścią Szczecina. Dojazd do wszystkich ważniejszych instytucji nie stanowi więc żadnego problemu. W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych.

Na miejscu w budynku znajduje się ochrona, która dba o bezpieczeństwo pracowników. Na parterze działa recepcja pracująca przez całą dobę, dzięki czemu można zostawić klucze lub dostać się do biura o dowolnej porze dnia. Biurowiec wykończony jest materiałami najwyższej jakości. W każdym wynajmowanym pomieszczeniu są wykładziny posiadające atesty w zakresie trudnozapalności czy antystatyczności. Ściany zostały pomalowane farbą lateksową.

Czytaj więcej

Wynajem biur w Szczecinie

Biura na wynajem Szczecinsą świetnym wyjściem dla firm, które chcą stworzyć przyjazne miejsce do pracy, ale nie chcą kupować lokalu na własność. W biurowcu Pazim oferujemy między innymi nieduże pomieszczenia (od 20 m² do 60 m²), które sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw z niewielką liczbą pracowników lub dopiero rozpoczynających swoją działalność.

Decydując się na wynajem biura w Szczecinie, warto zwrócić uwagę na dostępne wykończenie oraz wyposażenie pomieszczeń. W naszym budynku wynajęte powierzchnie można dowolnie wyposażyć w wybrane meble. Zależy nam na tym, by firmy w naszym biurowcu miały możliwość rozwijania się i dopasowywania lokali do swoich potrzeb. Dzięki temu wykonywanie codziennych obowiązków będzie przebiegało w komfortowych warunkach.

Open space w biurowcu – biura do wynajęcia Szczecin

Oferujemy ponadto większe powierzchnie biurowe (Szczecin) np. 260 m² lub 400 m², które świetnie sprawdzą się w przypadku dużych firm, chcących zgromadzić wszystkich pracowników w jednym miejscu. Otwarta przestrzeń daje szansę na stworzenie wygodnego miejsca do realizacji zadań. W pomieszczeniach zachowana jest pełna dbałość o szczegóły, sprzyjająca kreatywnej pracy w miejscu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Dużym plusem jest ponadto bliski dostęp do garażu podziemnego, co znacznie ułatwia dojazd interesantów do biura. Szukając miejsca typu open space, warto zdecydować się na biurowiec Pazim. Szczecin jest świetnie prosperującym miastem, gdzie przedsiębiorstwa mają idealne warunki do dynamicznego rozwoju.

Lokale handlowe w Szczecinie

Oferujemy również lokale handlowe w biurowcu Pazim. Idealne na salonik prasowo-spożywczy lub inną działalność handlowo-usługową. W świetnej lokalizacji w centrum Szczecina, na parterze budynku, gdzie potencjalnymi klientami są pracownicy firm. W bliskim otoczeniu znajdują się kawiarnie i restauracje (m.in. Restauracja Renaissance, Café 22, Europa Restaurant & Café), salony fryzjerskie czy biuro podróży, które są chętnie odwiedzane przez klientów. Lokalizacja biurowca sprzyja uruchomieniu różnego rodzaju usług, do których można bez problemu dojechać. Istotne jest, że budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Biuro wynajem – Szczecin Pazim

Lokale handlowe w Szczecinie

Oferujemy również lokale handlowe w biurowcu Pazim. Idealne na salonik prasowo-spożywczy lub inną działalność handlowo-usługową. W świetnej lokalizacji w centrum Szczecina, na parterze budynku, gdzie potencjalnymi klientami są pracownicy firm. W bliskim otoczeniu znajdują się kawiarnie i restauracje (m.in. Restauracja Renaissance, Café 22, Europa Restaurant & Café), salony fryzjerskie czy biuro podróży, które są chętnie odwiedzane przez klientów. Lokalizacja biurowca sprzyja uruchomieniu różnego rodzaju usług, do których można bez problemu dojechać. Istotne jest, że budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych./font>

Jakie są zalety biurowca Pazim?

Pazim oferuje biura do wynajęcia w Szczecinie w samym centrum miasta z bezpośrednim dostępem do najważniejszych urzędów administracji miejskiej. Budynek jest nowoczesny, wykonany z dużym wyczuciem estetycznym. Pazim łączy w jeden organizm usługi biurowe, hotelowe, gastronomiczno-usługowe i bankowe. W naszym biurowcu stworzysz przestrzeń sprzyjającą efektywnej pracy.

Jeżeli interesują Państwa biura do wynajęcia Szczecin - Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Wynajem biur w Szczecinie – tylko w biurowcu Pazim

Jeśli szukasz w województwie zachodniopomorskim nowoczesnego i doskonale usytuowanego biura na wynajem, Szczecin i znajdujący się w nim biurowiec Pazim spełni Twoje potrzeby. To miejsce zostało przystosowane dla przedsiębiorców o różnych wymaganiach – zarówno tych, którym wystarczy niewielkie, 30-metrowe biuro, jak i właścicieli firm, zatrudniających wiele osób i potrzebują znacznie większej, kilkusetmetrowej przestrzeni lub nawet całego piętra. Decydując się na wynajem biura w naszym biurowcu w Szczecinie, zyskujesz nie tylko lokum o wysokim standardzie, ale także z wieloma udogodnieniami i łatwym dostępem do usług znajdujących się w kompleksie. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazdy czy stanie w korkach, gdy w przerwie pracy zaplanujesz wyjście na obiad, a po ciężkim dniu zechcesz zrelaksować się w centrum SPA.

Interesują Ci powierzchnie biurowe Szczecin ? Jeżeli tak, koniecznie skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty na wynajem powierzchni biurowych ! W celu skontaktowania się z nami kliknij tutaj

W kompleksie Pazim udostępniającym biura do wynajęcia w Szczecinie znajdują się ponadto banki, pralnia, wypożyczalnia samochodów, poczta oraz firma kurierska. Wiele przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym punktów usługowych jest zatem na wyciągnięcie ręki. Aby się do nich dostać, wystarczy kilka minut. Dodatkowy atut stanowi również położone nieopodal centrum handlowe, które znacznie poszerza zakres udogodnień dostępnych w pobliżu.

Biura w Szczecinie – jak się prezentują?

Wszystko zależy od Twoich preferencji. Wynajmujemy powierzchnie biurowe w Szczecinie bez pośredników, ale to Ty decydujesz o ostatecznej aranżacji. W naszym biurowcu w Szczecinie dajemy najemcom pełną swobodę w urządzeniu przestrzeni do pracy. Możesz przemalować ściany, wybrać elementy wyposażenia oraz dowolnie je rozmieścić, by wnętrze było w pełni funkcjonalne, a jednocześnie stanowiło elegancką wizytówkę Twojej firmy. Każdego, kto zdecyduje się na biuro w Szczecinie, wynajem uprawnia ponadto do zaprezentowania logo przedsiębiorstwa w recepcji biurowca Pazim oraz na tablicy informacyjnej na piętrze, na którym wynajmowana jest powierzchnia. To duże udogodnienie, ponieważ klienci łatwiej trafią do siedziby Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię nowoczesna, przyjazna dla gości oraz pracowników przestrzeń idealna na biuro, wynajem w Szczecinie w biurowcu Pazim okaże się optymalnym rozwiązaniem także z innego powodu. Każda część budynku posiada stosowne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak windy oraz toalety, dzięki czemu wszyscy przebywający w biurowcu mogą czuć się swobodnie i komfortowo.

Biuro Szczecin – wynajem na indywidualnych zasadach

Powierzchnie do wynajęcia w Pazimie można dopasować do swoich potrzeb nie tylko pod względem metrażu czy układu pomieszczeń, ale także warunków, na jakich zawarta będzie umowa. Może ona obwiązywać przez czas nieokreślony lub określony, który zostanie ustalony indywidualnie. Dajemy również możliwość podłączenia internetu światłowodowego, proponując najemcy do wyboru kilka różnych opcji prędkości oraz cen. Wynajem biur w Szczecinie zapewnia też opcjonalny dostęp do standardowych łącz telefonicznych. Jeśli chcesz wynająć nowoczesne powierzchnie biurowe Szczecin, biurowiec Pazim jest miejscem, gdzie Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła.

Pazim – biura do wynajęcia Szczecin

 91 359 45 64 wynajem@pazim.pl
 

Parking 24h

W budynku znajduje się strzeżony dwukondygnacyjny parking podziemny

Dostępność

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Komfort

Wszystkie biura są klimatyzowane
i wyposażone w zautomatyzowany system przeciwpożarowy oraz kuchnię

Bezpieczeństwo

Całodobowa ochrona z możliwością monitorowania wynajętych pomieszczeń

Recepcja 24h

Całodobowa recepcja umożliwia pozostawienie kluczy oraz dostęp
do pomieszczeń o każdej porze

Zainteresowany ofertą? SKONTAKTUJ się z nami!

Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin, Polska

Sekretariat tel.: 91 359 46 14
E-mail: office@pazim.pl

Dział Wynajmu tel.: 91 359 45 64
E-mail: wynajem@pazim.pl
 

Odwiedź nas na Facebooku

Klauzula informacyjna RODO
Inspektor Danych Osobowych: Krzysztof Wypych / iod@pazim.pl
---------------
Regulamin wysyłania i otrzymywania faktur drogą elektroniczną