Centrum Pazim

Najbardziej prestiżowe miejsce dla biznesu!

Pazim Sp. z o.o. to spółka powstała w 1992 r., wchodząca w skład grupy kapitałowej Polskiej Żeglugi Morskiej. Działalność firmy skupiona jest na administracji biurowca Pazim wraz z wynajmem powierzchni biurowej w całym kompleksie przy placu Rodła w Szczecinie oraz przy ulicy Fińskiej w Świnoujściu.

Nasze portfolio jest jednak znacznie bogatsze!
Świadczymy usługi hotelarskie, gastronomiczne, zdrowotne, fitness, wellness & spa, a nawet pralnicze. Reprezentujemy marki: hotel Radisson Blu, Baltica Wellness & Spa, Café 22, Restauracja Renaissance, Europa Restaurant & Café, Copernicus Club, Cukiernia Muffinek, Fitness World oraz Pralnia Centrum.

pazim w szczecinie

Wynajem powierzchni biurowej

W kompleksie Pazim oferujemy wynajem biur o różnym metrażu. Najmniejsze lokale mają powierzchnię od 20 do 60 m2, ale posiadamy również pomieszczenia, które mają nawet ponad 500 m2. Istnieje możliwość łączenia oraz adaptacji wynajmowanych biur stosownie do potrzeb. Dzięki temu, można stworzyć zarówno układ pod gabinet, jak i powierzchnie typu open space. W biurowcu wszystkie lokale są klimatyzowane, a w każdym z nich znajduje się zautomatyzowany system przeciwpożarowy. Pomieszczenia wyposażone są w łącza telefoniczne oraz szybką sieć internetową. Zapewniamy ochronę 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu. Posiadamy system kontroli dostępu, dzięki któremu rejestrowane są wejścia i wyjścia pracowników. Dzięki całodobowej recepcji, która znajduje się na parterze, jest możliwość zostawienia kluczy, a także dostępu do pomieszczeń o każdej porze.

→ Doskonała lokalizacja

Prestiżowe otoczenie dla Twojego biznesu w centrum Szczecina

→ Biura od 20 m2

Duży wybór lokali - od najmniejszych po duże powierzchnie komercyjne

→ Elastyczność

Oferujemy możliwość dowolnej aranżacji powierzchni biurowych

w samym sercu Szczecina!

Lokalizacja i portfolio

Szeroki wybór usług w centrum Pazim:

Lokalizacja umożliwia optymalne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. W pobliżu kompleksu Pazim lub w samym centrum, znajdują się liczne sklepy i punkty usługowo-handlowe, a także dostęp do komunikacji miejskiej, ułatwiającej dotarcie do wszystkich części Szczecina. Wartość biura w Pazimie dodatkowo podnoszą udogodnienia mieszczące się w budynku, takie jak kawiarnie i restauracje, klub fitness, ośrodek Spa, czy przychodnia medycyny pracy.

Szerokie portfolio firmy zawiera takie marki jak: hotel Radisson Blu, Baltica Wellness & Spa, Fitness World, Marine Medical Services, Restauracja Renaissance, Café 22, Europa Restaurant & Café, Copernicus Club, Cukiernia Muffinek oraz Pralnia Centrum. Dla biura w Szczecinie to istotna wartość dodana, dzięki której najemcy i ich pracownicy mogą korzystać z szeregu zniżek i ofert specjalnych, kierowanych tylko do nich. Szeroki wachlarz usług oferowanych przez Pazim uzupełniają inne podmioty znajdujące się w kompleksie jak myjnia samochodowa, poczta, liczne placówki bankowe oraz najważniejsze urzędy znajdujące się w bliskim sąsiedztwie.

PRZENIEŚ BIURO DO PAZIMU

Szczecin – miasto pełne możliwości

Jeśli interesują Cię lokale do wynajęcia, Szczecin będzie doskonałym miejscem. Możesz tu znaleźć odpowiednie pomieszczenie na działalność i rozwój Twojego biznesu. Szczecin to główny ośrodek gospodarczy całego regionu województwa zachodniopomorskiego, miasto postępowe i pełne perspektyw na rozbudowę firmy. Wybór wnętrza w doskonałej lokalizacji w samym centrum, wiele udogodnień dostępnych dla najemców i renoma samego miejsca sprawiają, że wynajem powierzchni w biurowcu Pazim okaże się doskonałą inwestycją, nie tylko w rozkwit przedsiębiorstwa, ale również w budowę solidnej marki.

pazim w świnoujściu

Biura, magazyny i powierzchnie handlowe

W naszej ofercie posiadamy również lokale użytkowe w Świnoujściu. Są to m.in.: powierzchnie biurowe, magazynowe, magazynowo-garażowe oraz pawilon handlowy. Niewątpliwym atutem kompleksu jest jego położenie, szczególnie w odniesieniu do linii komunikacyjnych. Nieruchomość znajduje się w pobliżu terminalu promowego, drogi wjazdowej do miasta, bocznicy i dworca kolejowego oraz lokalnej przeprawy promowej przez Świnę. Nie bez znaczenia jest także bliskość granicy z Niemcami. Na terenie kompleksu istnieje możliwość parkowania samochodów osobowych, a także ciężarowych.

Pazim - wynajem powierzchni biurowej Szczecin

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Plac Rodła 8
70-419 Szczecin

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego za pośrednictwem formularza kontaktowego

  Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu!

  Close
  Close
  a

  For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

   

  Contact us