Pracownik zaplecza kuchennego

Parę słów o nas:

Pierwszy hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, największy  hotel w Szczecinie
– oferuje największą bazę noclegową w mieście – 354 pokoje, największą hotelową powierzchnię event’ową – 10 sal konferencyjnych na powierzchni ponad 1000 m², 2 restauracje (w tym wielokrotnie nagradzana Renaissance), Lobby Bar i Copernicus Club (Cocktail Bar na XI piętrze z widokiem na miasto), Cukiernię Muffinek, centrum fitness
– Fitness World oraz Baltica Wellness&Spa.

Dołącz do naszej misji i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie.

Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Jeżeli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie a życiowa filozofia „Yes I Can” jest bliska Twojemu sercu, i nie raz udowodniłeś, że niemożliwe stało się możliwym – dołącz do naszej społeczności i WYŚLIJ APLIKACJĘ klikając w przycisk poniżej:

Radisson blu hotel szczecin

Pracownik kuchni - sprzątanie

Czy wiesz, że przygotowanie czystego miejsca pracy oraz narzędzi to najważniejszy etap w procesie gotowania?

Reprezentujemy kuchnię z szerokim zakresem działalności, w której zadowolenie Gościa jest naszym celem. To miejsce, w którym możesz zacząć swoją przygodę z pracą w środowisku kuchennym. Jeśli jesteś zmotywowany i wiążesz swoją przyszłość z gastronomią to Twoje miejsce na start!

Poszukujemy osoby, która dzięki swojemu zaangażowaniu zadba o czystość kuchni i narzędzi oraz sprawi, że zarówno gotowanie jak i przebywanie w naszej kuchni – będzie CZYSTĄ przyjemnością.

Twoje zadania:
Co mamy dla Ciebie?
Czego oczekujemy?

Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu!

a

For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

Contact us